Bulut Tabanlı Görsel Doğrulama2017-01-25T16:15:39+00:00

Uzaklara da Gitseniz Gözünüz Arkada Kalmasın!

Ev ve ofisinizi olası risklere karşı 7/24 gözlemenizi sağlıyoruz…

Geliştirdiğimiz Görsel Doğrulama Sistemimizin içerisindeki sensörler aracılığıyla ev yada işyerinizi kendiniz 24 saat gözleyebilirsiniz. Sistem, olağan dışı durumları internet üzerindeki sanal depolama alanına (buluta) kaydederken, 2 saniye öncesiyle videosunu da anında cep telefonunuza gönderiyor. Böylece; yangını ve neden çıktığını, hırsızın nereden girdiği gibi durumları kolluk güçlerine ve sigortacınıza (delil zarar görmeden) kolayca aktarabiliyorsunuz. 

Bahçenizde dolaşan evcil hayvanınız mı yoksa başka bir davetsiz mi? İşyerinizi nasıl su bastı, mallarınız ne durumda? Evinizdeki gaz kaçağından erken haberdar olup sevdikleriniz zarar görmeden önlem mi almak istiyorsunuz? Fabrika/şantiyenizin olası iş kazaları kayıt altında mı? Mağazanızdaki yazar kasada bir para hareketi olduğunda cebinize videosu mu gelsin? Daha birçok örnek sayabiliriz… 

Siz, risk ve ihtiyaçlarınızı bize aktarın yeter!  Biz, size özel teknolojiler geliştirip bütçenize uygun çözümler sunalım.

Görsel Doğrulama %100 Güvenli

Görsel doğrulama, sensörlerin tetiklenmesiyle oluşturulan görüntülerin size elektronik ortamda ulaştırılması anlamına geliyor. Aynı zamanda oluşan alarmın doğruluğunu kontrol etmek için görsel doğrulamayı en hızlı yöntem olarak da kabul edebiliriz.