Yapay Zeka tabanlı olay tanıma özelliğine sahip Otomatik Emniyet ve Güvenlik Sistemi

Trafikte başınıza gelebilecek risklere karşı 7/24 emniyet ve güvenliğinizi sağlıyoruz…

Yeni nesil MOKA kara kutumuza dayanan yeni bulut platformumuz, yetkililerin ve hizmet verilen ticari kullanıcıların, araç çalışması sırasında olası kazaları ve güvenlikle ilgili olayları uzaktan bulmasına, izlemesine, tespit etmesine ve kaydetmesine olanak tanıyacak. 

Potansiyel müşterilerimiz (Hükümetler, kamu kurum ve kuruluşları, sigorta şirketleri, filo yönetim şirketleri, Leasing ve kiralama hizmet şirketleri vb.) bu sistemimiz ile araç kullanımı, sürücü davranışı, yolcu ve kargo güvenliği gibi birçok önemli durumu izleyebilmek için kullanımı kolay uzaktan çevrimiçi bir yönetim sistemine erişme imkanına sahip olacaklar. 

Bu, yetkililerin karayolu trafik durumunu kolaylaştırmak ve araçlarda sürücüler, yolcular ve yayalar için emniyet ve güvenliği artırmak için proaktif olarak tepki vermesini sağlayacaktır. Ticari şirketler söz konusu olduğunda bu, filo kullanımının verimliliğini artırmaya, ihlalleri ve güvenlik olaylarını meydana geldikçe otomatik olarak algılamaya olanak tanır.
Yazılımımız, müşterilerin yüz tanıma, plaka tanıma, sürücü ve yolcu davranışları, trafik işaretleri ve hız kontrolü, sürüş tarzı analizi, güvenlikle ilgili olayların tespiti ve daha fazlası gibi birçok özgün özelliği kullanmalarına olanak tanıyacaktır.