GİZLİLİK İLKELERİ

• YEŞİL OTOMASYON E-Ticaret Müşterilerinin, YEŞİL OTOMASYON SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ye ait patentli markalara ait online mağazalara kanalı ile, paylaşmış olduğu bilgilerin şahsına ait olduğu ve bu bilgilerin, satış ve pazarlama faaliyetlerinin yürütülebilmesi amacıyla ve her türlü iletişim aracına uygun bildiriminin sağlanması için tüm ve YEŞİL OTOMASYON SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ye ait patentli markalara ait online ve fiziki bayiler kanalı bünyesindeki diğer tüzel kişiler ile de paylaşılabileceğine onay verildiği kabul edilmektedir.

• YEŞİL OTOMASYON SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ., üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta veya satmamaktadır.

• YEŞİL OTOMASYON SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.’ye ait www.yesilotomasyon.com.tr, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamakta veya yorumlatmaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, www.yesilotomasyon.com.tr müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla YEŞİL OTOMASYON iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

• Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

• Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Müşterinin üyelik adresi ve şifresinin üçüncü bir kişi tarafından biliniyor ve üyeliğin kullanılıyor olmasından dolayı YEŞİL OTOMASYON SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ve patentli markaları kesinlikle sorumlu değildir.

• YEŞİL OTOMASYON SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.’ye ait YEŞİL OTOMASYON, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir. YEŞİL OTOMASYON SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. data havuzunda toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri “sınıflandırma” ve kişisel bilgiler vasıtasıyla oluşturulacak reklam, tanıtım, pazarlama faaliyetlerinin devam etmesi amacıyla saklanmakta ve bu amaçlarla kullanılmaktadır.

• Müşteriler, YEŞİL OTOMASYON SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.’ye ait www.yesilotomasyon.com.tr’den gönderilen e-postaların alt kısmında bulunan “Kampanya duyurularından haberdar olmak istemiyorsanız lütfen tıklayınız.” linkine tıklayarak veya ‘gönderilen SMS’lerin içeriğinde yer alan yönlendirme bağlantısı ile günlük ticari ileti gönderim listesinden kolayca ve ücretsiz çıkabilmektedir.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde YEŞİL OTOMASYON SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin YEŞİL OTOMASYON SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.’ye ait www.yesilotomasyon.com.tr ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

YEŞİL OTOMASYON SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.